Rezultatet aktuale pas pjesëve të para: Kosova e dyta në grup!

Kosova e ka mbyllur me epërsi minimale pjesën e parë ndaj Malit të Zi.

Golin e realizoi Milot Rashica, përcjellë Gazeta Olle.

E për shtati Kosovës po i shkon edhe rezultati i ndeshjes mes Cekisë dhe Bullgarisë.

Pjesa e parë është mbyllur baras 1:1, rezultat që i konvenon Kosovës.

Me rezultatet aktuale, “Dardanët” janë në vendin e dytë në grup, menjëherë pas Anglisë. /Gazeta Olle/