Reali i jep katërshe Cityt (VIDEO)

Real Madridi ka mposhtur 4:1 Manchester Cityn, në miqësoren e zhvilluar sot në Australi.

Karim Benzema, Cristiano Ronaldo, Pepe dhe Cheryshev shënuan golat për skuadrën e Rafael Benitezit.

Të vetmin gol për Cityn e realizoi Yaya Toure nga penaltia.

https://www.youtube.com/watch?v=XUtCRJRAb-w