Real Madridi ‘turpëron’ Grandan (VIDEO)

Real Madrid mposhti Granadan me rezultat të thellë 5:0 në La Ligë. Isco realizoi dy gola kurse Cristiano Ronaldo, Karim Benzema dhe Casemiro shtuan nga një tjetër në fitoren e thellë të “Los Blancos”.