Real Madridi po ‘peshkon’ tani tek Milani, po ia merr yllin e madh

Real Madridi po bëhet gati për një transferim befasues për janar.

Klubi spanjoll nuk mund të llogaritë në çdo ndeshje në Sergio Ramosin dhe Raphale Varanen, andaj kërkon një zëvendësues për ta.

Real Madridi tashmë e ka një shënjestër për fazën defanzive, e që dëshiron ta realizoj në janar.

Image result for bonucci milan

Klubi spanjoll dëshiron që ta transferoj mbrojtësin e Arsenalit, Leonardo Bonuccin, përcjell “GazetaOlle.com”.

Edhe pse mbrojtësi italian u transferua në verën që shkoi tek Milani nga Juntusi, ai po e kërkon largimin.

Bonucci nuk është i lumtur me pritjen që po i bëjnë tifozët në çdo ndeshje dhe me rezultatet që ka ngecur Milani, andaj po e kërkon largimin.

Kështu, Real Madridi po e mendon transferimin e tij në afatin e janarit, ku shpreson që për shumën e 35 milionë eurove ta realizoj transferimin e tij./Gazeta Olle/

Image result for bonucci milan