Real Madridi pa problem

Skuadra e Real Madridit ka shënuar fitore të lehtë ndaj Sevillas të cilën e mposhti 4:0.
Golat për ‘madrilenët’ u shënunan nga Karim Benzema, Cristiano Ronaldo, dhe Gareth Bale dhe Jese Rodriguez.

https://www.youtube.com/watch?v=EtuGBECLO7I

https://www.youtube.com/watch?v=Bt36F60_Gr4