Real Madrid dhe Juventus duan N’Golo Kante

Juventus dhe Real Madrid duan me çdo kusht mesfushorin e Chelseat, N’Golo Kante, shkruan GazetaOlle.

Mesfushori francez është i pakënaqur me situatën e tij te Blutë e Londrës.

Që prej kur ka ardhur trajneri italian, Maurizio Sarri – Kante ka ndryshuar pozicion e tij në fushë.

Tani dy gjigandët e evropës Juventus dhe Real Madrid kërkojnë shërbimet e tij. /GazetaOlle/