Real Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

Me Lionel Messin në bankinë, trajnerët Benitez dhe Enrique kanë zbuluar formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

 

Real Madrid: Keylor; Danilo, Varane, Ramos, Marcelo; Kroos, Modric, James; Benzema, Bale, Cristiano Ronaldo. Trajner: Rafa Benitez

Barcelona: Bravo, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Sergio Roberto, Iniesta, Messi, Rakitic, Suarez, Neymar. Trajner: Luis Enrique