Reagimi i Xhebrailave pas dënimeve nga FBK

Federata e Basketbollit të Kosovës sot ka shqiptuar disa dënime të rënda ndaj Golden Eagle Ylli.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i tifozëve të klubit nga Theranda, të cilët nëpermjet një postimi në rrjetin social e kanë qujatur Faton Kurshumlinë si “kuzhinieri i maskarallëkut” të basketbollit kosovar, përcjellë GazetaOlle.

I ashpër ka qenë edhe prezentuesi njëherësh tifozi i skuadrës nga Theranda, Kushtrim Reshitaj, që e ka quajtur kreun e FBK’së, Arben Fetahu, si argat të klubit të Prishtinës.

Më poshtë mund ta shihni reagimin e plotë të Xhebrailave dhe Reshitajt../GazetaOlle/