Rastet diskutabile në Superligë (VIDEO)

 Edhe Java 19 e Superligës solli raste të shumta diskutabile. Pati edhe veprime të mira të vlerësuara lart nga gjyqtarët, sidomos nga debutuesi Leutrim Mustafa, në ndeshjen Liria – Trepça ’89.

Raste diskutabile pati kryesisht në ndeshjet Feronikeli – Llapi, Drenica – Vushtrria dhe Gjilani – Besa.

Tribuna Channel ka zgjedhur disa prej tyre.