Rashica vjen në stadium për t’i përkrahur bashkëlojtarët

Milot Rashica ndodhet në stadiumin Fadil Vokrri.

Nëse nuk do të jetë në fushë nesër, ai të paktën ka shfrytëzuar këto ditë t’ju japë kurajo bashkëlojtarëve.

Rashica qëndroi pranë bashkëlojtarëve, të cilët po zhvillonin stërvitjen e radhës dhe të fundit para ndeshjes me Çekinë, shkruan Gazeta Olle.

Ai ka shkruar në rrjete sociale, “Forca Kosovë!”.

Kosovë – Çeki, luhet nesër në ora 15:00. Miloti mungon shkaku i lëndimit.