Ramadani sot luajti kundër Fenerbahces, ja çfarë thotë ai

Ylber Ramadani ka folur për ndeshjen me Fenerbahcen.

Ai ka thënë se ishte eksperiencë e mirë të luash me një klub si gjiganti turk.

“Ishte një provojë shumë e madhe, intensiteti ishte shumë i lartë, Fenerbahce dihet që është një klubit i një niveli shumë të lartë dhe u paraqitëm mirë”.

“Në minutat e para nuk ishim shumë të përqendruar por jam i kënaqur me paraqitjen e skuadrës, dhe timen personale. Ishte një ndeshje pozitive për mua përballë një emri të madh”.