Rahoveci – Drita, ky është rezultati

Basketbollistët e Rahovecit fituan ndeshjen e parë të finales së ‘play off-it’ me rezultat 65: 61, kundër Dritës nga Gjilani.

Te vendasit u dalluan Albatrit Berisha me 17 pikë dhe Ardit Osnani me 11 sosh kurse tek mysafirët Burim Aliu (15), Driton Sulejmani (12) dhe Qëndrim Demi 10, raporton Gazetaolle.com. /Olle