Qëndrim Sejdiu nuk merret vesh me Dritën, është lojtar i lirë

Qëndrim Sejdiu nuk ka arritur ta gjejë gjuhën e përbashkët me drejtuesit e Dritës për ta vazhduar kontratën.

Mesfushori prishtinas e ndihmoi Dritën sezonin e shkuar të shpëtojë nga rënia.

Sejdiu

“Nuk kam vazhduar me Dritën dhe jam lojtar i lirë. Do të pres në ditët në vijim ta shoh se ku do të vazhdojë”, ka thënë Sejdiu për GazetaOlle.com.

cpirra 2

Sejdiu ka bërë karrierë në disa skuadra si Flamurtari, KEK-u, Prishtina e Hajvalia. /olle/

cpirra