Pushojnë në Ibiza (FOTO)

Mesfushori i Shalkes, Kevin Prince Boateng dhe e dashura e tij, italiane, Melissa Satta janë duke kaluar pushimet në Ibiza të Spanjës.

Çifti janë parë të lumtur në plazhet e bukura të bregdetit spanjoll.

1 5 2  3 4