PSG-në nga shkallët e stadiumit e përcolli një super-femër të cilën do ta shohim pa mbarim, për një muaj rresht

Paris Saint Germain e mposhti 7:1 Celticun në ndeshjen e mbrëmshme në Ligën e Kampionëve, transmeton GazetaOlle.com.

Këtë ndeshje nga shkallët e stadiumit ‘Parc De Prices” e ka përcjellë nga afër edhe Victoria Lopyreva e cila është imazh i Kampionatin Botëror Rusia 2018 që organizohet vitin e ardhshëm.

Bukuroshja ruse ua ka marrë mend me bukurinë e saj atyre që e panë nga afër.
Victoria është kënaqur me lojën dhe golat e këtij takimi.

Ndryshe, ajo është tifoze e skuadrës së madhe angleze, Manchester United. /Gazeta Olle/

received_10156136029568641 received_10156136029603641 received_10156136029683641 received_10156136029728641 received_10156136029778641 received_10156136029873641 received_10156136030253641 received_10156136030628641 received_10156136031223641 received_10156136031473641 received_10156136031608641