PSG – Cletic, ky rezultat do ju shokoj

PSG ka shënuar tre gola të shpejtë ndaj Celtikut.

Parisienët kanë shënuar plotë shatët gola deri më tani, ku rezultati aktual është 7 me 1.

Golat i shënuan Verratti në minutën e 75’-të, Cavani në atë të 79’-të, që është goli i tij i dytë në ndeshje dhe Alves në minutën e 80’të.

Videon mund ta shikoni këtu.

Videon mund ta shikoni këtu.

Videon mund ta shikoni këtu.

verr