Prishtina zyrtarizon trajnerin e re

Sigal Prishtina ka zyrtarizuar si trajner, Andin Rashicën, i cili edhe me parë ka qenë në krye të klubit për disa ndeshje.

Klubi bardhëekaltër ka liruar disa nga lojtarët kryesor në këtë dimër.

“Andin Rashica rikthehet në shtëpi”.

“Ndihmës trajneri i përfaqësueses së Kosovës, Andin Rashica do të jetë trajner i klubit për pjesën e dytë të kampionatit”, thuhet në njoftimin e klubit prishtinas.

Prishtina ka liruar Dardan Berishën, Lis Shoshin dhe Drilon Hajrizin.

Fotografia e KB Prishtina