Prishtina pa probmem ndaj Tiranës

Prishtina ka vazhduar me fitore në ndeshjen e dytë miqësore ndaj Tiranës të cilën e mposhti me rezulatet te thellë90:62.

Lojtarët më të dalluar ishin: Gerti Shima, Bojan Trajkovski, Drilon Hajrizi dhe Fisnik Rugova.

Të kujtojmë që prishtinasit janë në fazën përgatiore në Malin e Zi.

image