Prishtina mposhtet në shtëpi nga Beroe

Sigal Prishtina është mposhtur në shtëpi nga skuadra e Beroes, në Ligën Ballkanike.

Prishtinasit u mposhtën pas vazhdimeve me rezultat 86:94, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Koha e rregullt u mbyll baras, 81:81.

Ndeshja u zhvillua në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në kryeqytet, ku palestra nuk ishte e mbushur.