Prishtina mëson kundërshtarin në Ligën e Evropës

Prishtina e ka mësuar kundërshtarin për ndeshjet e Ligës së Evropës.

Klubi prishtinas do të ndeshet me klubin nga Gjibraltari, Europa FC.

Një kundërshtarë i lehtë në letër për Prishtinën.

35206736_10215713512206490_9097247938500886528_n

Sikurse Drita edhe Prishtina duhet të udhëtojë në këtë vend.

Ndeshja e parë zhvillohet me 28 qershor dhe Prishtina është mysafir, ndërsa kthyesja me 5 korrik në Kosovë. /Gazeta Olle/

35079084_10215713511926483_4246844837443141632_n