Prishtina apo Feronikeli? Ja kush do të bëhet kampion sipas Gjerajt

Për Robert Gjerajn, Prishtina dhe Feronikeli do ta kenë fjalën kryesore në luftë për titull, ndonëse edhe Llapi mund të jetë afër.

Megjithatë, Prishtina ka një skuadër komplete, gjë e cila tregon edhe me faktin se nuk është përforcuar fare në afatin dimëror, gjë e cila tregon se ‘bardhekaltrit’ do të dalin kampionë të Kosovës, është shprehur Gjeraj në emisionin 90 Plus në Radio Prishtina.