Prezantohet Bahri Kera (FOTO)

Edhe pse u përfol  se Gjilanit i është larguar Bahri Kera ky i fundit është prezantuar në stadiumin e kësaj të fundit me fanellën bardhëekuq.

Kera ka qenë kapiten i Kosovës së Vushtrrisë në dy vitet e fundit, shkruan Gazetaolle.com.

Gjilani deri më tani ka arritur marrëveshje me Isa Eminhazirin, Dren Gashin,  Betim Hhaxhimusën, Filonit Shaqiri, Gzim Rusin dhe është kthyer edhe portieri  Etrit Gagica.

Ndërsa nga Gjilani është liruar mesfushori Visar Sermaxhaj që i është bashkuar Dritës.

gjilan  2