Prekopuca: Besa më ka mbetur boxh 1000 euro

Mesfushori Yll Prekopuca, sot edhe zyrtarisht është ndarë me Besën e Pejës. Lojtari i cili ka arritur marrëeshje me Vushtrrinë, sot i ka marrë dokumentet në klub, derisa i ka dorëzuar edhe pajsisjet sportive.
“Sot i mora dokumentet dhe i dorëzova pajisjet. Por, klubi më ka mbetur borxh plot 1000 euro. Nuk është korrekte një gjë e tillë pasi që jam munduar që ta jap më të mirën për ekipin, për aq sa më është dhënë mundësia”, ka thënë Yll Prekopuca, në një prononcim për Gazeraolle.com. Ndryshe, Prekopuca gjatë karrierës së tij ka luajtur për disa skuadra kosovare. /Olle