Prishtina nuk gabon ndaj Vllaznisë!

Është mbyllur ndeshja në Gjilan mes skuadrës së Vllaznisë dhe Prishtinës.

Prishtinasit fituan pastër, 2:0, përcjellë Gazeta Olle.

Golat i realizoi sulmuesi prizrenas, Liridon Fetahaj.

Formacionet zyrtare:

Vllaznia: Bajrami, Statovci, Hashani, Beluli, Karabegu, Thaqi, Kastrati, Bruti, Rexhepi, Syla, Krasniqi.

Prishtina: Bekaj, Osmani, Dallku, Curri, Bashiru, Miftaraj, Bozovic, Ahmeti, Fetahaj, Mankenda, Januzi.

Gjyqtarë: Fatmir Tahiri, Fatlum Berisha, Ramadan Hyseni, Leutrim Mustafa.