Porto – Liverpool, formacionet zyrtare

Porto dhe Liverpool takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Skuadrat tani kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja fillon prej orës 20:45.

Takimi i parë luhet në Portugali.