Pogba “trullosi” keq Mustafin (VIDEO)

Shkodran Mustafi ka qenë viktimë e Paul Pogbas. Në rastin e golit, francezi e dribloi në mënyrë fantastike shqiptarin.

Pasi që e shmangi Mustafin me një lëvizje fantastike, Pogba krosoi dhe nga aty Antoine Griezmann shënoi golin, përcjellë “Lajmi.net”.

Mustafi u inkuadrua në pjesën e dytë, pas lëndimit të Jerome Boateng.

http://www.dailymotion.com/video/x4jt8y6_antoine-griezmann-second-goal-germany-vs-france-0-2-07-07-2016-hd_sport