Po e shikonte ndeshjen Drita – Ferizaj, bie nga ndërtesa

Një tifoz ka rëndë nga kati i parë i një ndërtese, deri sa ishte duke u zhvilluar ndeshja ndërmjet Dritës dhe Ferizajt

Një tifoz ka rënë nga kati i parë i një ndërtese jashtë stadiumit të qytetit të Gjilanit, derisa ishte duke shikuar ndeshjen Drita – Ferizaj, njofton KTV.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka dal ndihma e shpejtë, e cila e ka dërguar tifozin në spital, për të cilin ende nuk dihet asgjë.