Piatek goditi dy herë, e fejuara e tij ‘shënon nga çdo pozitë’

Sulmuesi polak, Piatek shkëlqeu për Milanin në çerekfinale të Kupës së Italisë, duke shënuar dy herë, shkruan Gazeta Olle.

Por, sulmuesi polak ka arsye të jetë në formë, pasi është i fejuar me bukuroshen Paulina Procyk.

Në çdo fotografi duket bukur, nga çdo kënd dhe nga çdo pozitë. Piatek-Procyk, duket një çift i mrekullueshëm.