Peruja u kualifikua në Botëror, modelja seksi mbanë premtimin provokues

Një modele peruane ka mbajtur premtimin pasi pranoi të zhvishej përpara kamerës nëse përfaqësuesja e futbollit do të kualifikohej në Rusi 2018.

Disa javë më parë në një emision të drejtpërdrejtë, Aida Martinez premtoi se do të zhvishej komplet nëse Peruja do të arrinte të merrte pjesë në Kupën e Botës pas 36 viteve.

Dhe ajo e ka mbajtur fjalën, duke treguar trupin e saj fantastik nëpërmjet një videoje të shkurtër të cilën mund ta shihni më poshtë pasi të jeni siguruar se nuk keni njeri afër që po ju vëzhgon.

Videoja ka pasur një sukses të madh pasi u publikua online.

cats

Image result for Aida Martinez
Image result for Aida Martinez
Image result for Aida Martinez
Image result for Aida Martinez
Image result for Aida Martinez