Përfundojnë katër ndeshjet në elitën e shqiptar, këto janë rezultatet

Skënderbeu e ka mposhtur Vllazninë e Shkodrës në ‘Loro Boriçi’ me shifrat 4:1 në xhiron e 18-të të Kategorisë Superiore Shqiptare, përcjellë GazetaOlle.com.

Me golat e Vangjelit, Lilajt, Muzakës dhe James, korçarët e bënë të pa vlefshëm golin e Berishës së Vllaznisë.

Kukësi dhe Flamurtari i ndanë në barazim 1:1.

Alves shënoi për Flamurtarin kurse Bakaj barazoi për Kukësin.

Laçi – Teuta dhe Lushnja – Luftëtari barazon pa gola 0:0. Skënderbeu i prinë tabelës me 40 pikë, Flamurtari ka 32 sosh kurse Kukësi me 29 pikë ndodhet e treta. /Gazeta Olle/