Përforcimi i ri i Barcelonës viziton bashkëlojtarët e tij në stërvitjen e sotme

Yerry Mina, mbrojtësi kolumbian, i ka takuar sot bashkëlojtarët e tij të ri te Barcelona.

Të shtunën, ai do të prezantohet si lojtari i ri i Barcelonës, transmeton ”GazetaOlle.com”.

Por, ai sot gjeti kohë që ta vizitojë qendrën stërvitore të Barcelonës një ditë para prezantimit.

Ndërkohë, Barcelona është duke u përgatitur për ndeshjen kundër Real Sociedadit në ”Anoeta”.

Mina

Mina e shfrytëzoi avantazhin e kohës duke e vizituar skuadrën e tij të re në stërvitje pas testeve mjekësore.

Dhe pas kësaj, ai i përshëndeti bashkëlojtarët e tij të rinj.

Kështu, ai bëhet transferimi i dytë i Barcelonës këtë muaj pas Philippe Coutinhos.

“>VIDEO. /Gazeta Olle/

auto_mina1514362594