Pejës i mungojnë tre lojtarë

Skuadra e Pejës, e cila është duke zhvilluar ndeshjen ndaj Vëllaznimit në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll, janë duke i munguar plotë tre basketbollist njofton GazetaOlle.com

Tre basketbollistët që janë duke i munguar Pejës, janë fundori amerikan, Nick Covington, Drilon Hajrizi, dhe Leonard Mekaj.

Nuk dihet ende mungesa e këtyre tre lojtarëve./Olle

 

Capture455