Peja-Cluj, rezultat totalisht i papritur pas pjesës së parë

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Pejës dhe Clujit në “Karagaçi”.

Vendësit kanë befasuar për të keq, sepse s’kanë arritur të rezistojnë fare ndaj ekipit të Cluj, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Mysafirët po avancojnë me 21 pikë epërsi, 51:30.