Paul Pogba është përplasur keq me Jose Mourinhon

Paul Pogba është përplasur me menaxherin e Manchester Unitedit, Jose Mourinho gjatë humbjes 2:0 nga Tottenham në Premierligë.

Mesfushori francez dukej sikur kontestoi taktikat e Mourinhos.

Dhe, veprimi i tij zgjoi reagim të ashpër nga portugezi, raportojnë mediat angleze, përcjell “lajmi.net”.

Pogba dhe Man Utd zhvilluan një ndeshje të dobët duke pësuar humbje në udhëtim te një rival direkt për katër pozitat e para në Premierligë.