Pato rikththet në Itali, e do kjo skuadër?

Sulmuesi brazilian i skuadrës së Corinthians, Alexandre Pato ka shprehur dëshirën e tij për t’u rikthyer në Serie A.

Dhe, për shërbimet e tij kanë shprehur interes disa skuadra të mëdha italiane si Interi, Napoli dhe Sampdoria.

Sidoqoftë, Torino është skuadra e fundit që është futur në garë për shërbimet e yllit brazilian, dhe është shprehur e gatshme të ofrojë një shumë mjaft të majme parashë për shërbimet e tij.