Pas Lenjanit e Kolollit, martohet edhe Milot Rashica

Milot Rashica dhe e dashura e tij Belkiz Kera kanë vendosur t’i japin fund beqarisë.

Çifti kanë filluar përgatitjet për dasmë përderisa Belkizi ka organizuar sot kanagjegjin.

Në këto fotografi e dashura e Rashicës shihet me veshje tradicionale të nusërisë.