Pas Diarras Marsielle merr edhe mesfushorin e Arsenalit

Pas Lassana Diarras drejtuesit e klubit të Olympique de Marseille janë duke kërkuar me ngulm mesfushorin francez Abou Diaby.

Ky i fundit është lënë i lirë nga skuadra angleze Arsenal dhe shumë shpejt pritet ti bashkohet skuadrës franceze pas një aventure të hidhur te londinezët