Pas 30 minutave fillon finalja e titullit kampion për juniorë

Sot nga ora 15:00 në stadiumin “Agron Rama” në Kastriot, zhvillohet ndeshja e vitit për kategorinë e juniorëve (U-19) të Superligës.

Prishtina ka 63 pikë ndiqet nga Flamurtari me 62.

Kjo është ndeshja e fundit kampionale dhe sot vendohet titulli i kampionit për U19 të Superligës.

Prishtina shpallet kampione edhe me barazim.