Pajaziti flet për lojtarët që e bojkotuan, “sulmin” e Intelektualëve dhe parashikon derbin

Trajneri Sedat Pajaziti, ka qenë i ftuar në emisionin “Arena” në Tribuna Channel, ku ka folur për herë të parë pas largimit të Drita.

A e bojkotuan atë lojtarët? A tentuan ta sulmojnë tifozët “Intelektualët” dhe cili është parashikimi i tij për derbin Drita-Gjilani? Sedat Pajaziti rrëfen të gjitha.