Orari i ndeshjeve të Kupës, në mesjavë na presin disa derbi

Kupa e Kosovës do të vazhdojë me raundin e tretë në këtë mesjavë.

Të martën, mërkurën dhe të enjten do të zhvillohet të gjitha ndeshjet.

Në këtë raund skuadra që fiton kalon tutje dhe nuk ka lojë kthyese.

Në këtë raund na presin disa ndeshje të forta si Drita – Feronikeli dhe Flamurtari – Prishtina.

Më poshtë i keni ciftete dhe orarin e ndeshjeve. Ndeshjet fillojnë në ora 12:00.   /Gazeta Olle.

E  Marte  

Gjilani – Rinia

Arberia D  – Ratkoci

E Merkure  

Kosova P – Kika

Liria – KEK-u

Rahoveci – Galaksia

Vellaznimi – Behari

Istogu – Vitia

Drita – Feronikeli

Besa – Trepça ‘89

Ulpiana – Drenica

Flamurtari –  Prishtina

R.Sadiku – Vushtrria

E enjte  

Vllaznia P – Llapi

Ballkani – Trepça