Orari i ndeshjeve të IPKO Superligës dhe Ligës së Parë

Është caktuar orari i javës 15 të IPKO Superligës dhe javës 13 të Ligës së Parë, të cilat luhen në fundjavë.

Të shtunën zhvillohen dy ndeshje në Superligë, të dielën tri, ndërsa të hënën, lideri, Feronikeli pret Ferizajn.

Të shtunën takohen Liria – Flamurtari dhe Llapi – Drita.

Gjilani pret Drenicën, ndërsa Prishtina luan me Ballkanin.

Trepça ’89 është vendase ndaj KEK-ut, shkruan Gazeta Olle.

 

IPKO SUPERLIGA – Java 15

E shtunë – 10.11.2018 – ora 13:30

Liria – Flamurtari

Llapi – Drita

 

E diel, 11.11.2018 – ora 13:30

Gjilani – Drenica

Prishtina – Ballkani

Trepça ’89 – KEK-u

 

E hënë – 12.11.2018 – ora 13:30

Feronikeli – Ferizaj

 

Liga e Parë – java e 13-të

E shtunë, 10.11.2018

2 Korriku – Drenasi

Istogu – Onix

Trepça – Arbëria (D)

 

E diel, 11.11.2018

Besa – Vëllaznimi

Vushtria – Dukagjini

Vitia – Kika

Bashkimi K – Ramiz Sadiku

Vllaznia P – Fushë Kosova