Orari i ndeshjeve të fundit të stinorit vjeshtor

Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së 17-të, të fundit për stinorin vjeshtor në Raiffeisen Superligë. Të shtunën do të zhvillohen dy ndeshje, të dielën tri tjera, derisa stinorin e përmbyll sfida ndërmjet Feronikelit dhe Hajvalisë, që do të zhvillohet të mërkurën e ardhshme, pasi në fundjavë skuadra nga Drenasi do të jetë pjesëmarrëse në turneun tradicional mbarëkombëtar “Pavarësia” që zhvillohet në Vlorë.

Raiffeisen Superliga – Java e 17-të (e fundit e stinorit vjeshtor)

E shtunë 28.11.2015: ora 13.00

Drenica – Llapi ( SSK)

Drita – Vushtrria

E diel 29.11.2015: ora 13.00

Liria – Besa (SSK)

Gjilani – Istogu

Prishtina – Trepça-89adium.