Orari i javës së 26-të në Superligë

Tashmë dihet edhe orari i Superligës, ndërsa pritet të startojë të premten me ndeshjen Trepça ‘89 – Gjilani.

Të shtunën është një takim ku Istogu do të pres Llapin.

Të dielën zhvillohen katër takime ku spikat Prishtina – Hajvalia dhe Vushtrria – Feronikeli.

Raiffeisen Superliga: Java e 26-të

 E premte 15.04.2016       (Ora 15.00)

Trepça ‘89 – Gjilani                    SSK

E shtunë 16.04.2016          (Ora15.00)

Istogu – Llapi                            SSK

E diele 17.04.2016             (Ora 15.00)

Vushtrria – Feronikeli                 SSK

Besa – Drenica

Drita -Liria

Prishtina – Hajvalia

Te gjitha ndeshjet zhvillohen ne Ora 15.00