Orari dhe gjyqtarët në javën e pestë të Ligës së Parë (FOTO)

Është caktuar edhe orari i ndeshjeve të javës së pestë të Ligës së parë.

Po ashtu është bërë edhe delegimi i gjyqtarëve.

Takimet zhvillohen të shtunën dhe të dielën.

Më poshtë mund të gjeni komplet orarin me zyrtarët e ndeshjeve, njofton FFK, raporton Gazeta Olle.

ligaaa