Nuza rikthehet në Ligën e Parë, këta janë gjyqtarët e fundjavës

FFK ka deleguar gjyqtarët e Ligës së Parë në futboll.

Genc Nuza do të ndajë drejtësinë në kryendeshjen Besa-Dukagjini.

Takimi tjetër interesant mes Vllaznisë dhe Vëllaznimit gjykohet nga Fatmir Tahiri.

Më poshtë i keni emrat e zyrtarëve të sfidave. /Gazeta Olle/