Nuk ia keni idenë sa futbollistë të Vushtrrisë i ka përjashtuar me kartonë të kuq sot Bajram Gashi!

Vllaznia ka ndërprerë serinë e fitoreve të Vushtrrisë, duke e mundur sot në Pozheran.

Sfida u mbyll 1:0 për vendësit, përcjellë Gazeta Olle.

Vushtrria kishte kritika të mëdha në gjyqtarin e ndeshjes, Bajram Gashi.

Ky i fundit ka ndarë katër kartonë të kuq për mysafirët, njofton faqja zyrtare e bardhekaltërve.

Ata janë Visar Imeri, Anton Lleshi, Korab Hasani dhe Burim Sadiku. /Gazeta Olle/

http://