Nuk e ka pritur askush këtë deklaratë të Irinës në lidhje me Ronaldon

Modelja ruse ka deklaruar se është ndjerë keq dhe e pasigurt në krahët e yllit të Real Madridit.

“Me të u ndjeva keq dhe e pasigurt. Kjo ndodh kur një grua bashkohet me njeriun e gabuar”, deklaroi Irina Shayk.

Lidhja mes Irinës dhe Ronaldos ka zgjatur për pesë vjet.

Që prej verës së vitit të kaluar, rusja duket shumë e lumtur me të dashurin e ri, Bradley Cooper.