Nuk do ta besoni se me kë po darkon Xhaka pas fitores (FOTO)

Skuadra e Arsenalit ka shënuar kundër Watfordit.

Granit Xhaka ka shijuar fitoren e parë në Ligës Premier, pasi kanë mposhtur në udhëtim Watfordin e Walter Mazzarrit.

Por, duket se mesfushori shqiptar dhe ai turko-gjerman, Mesut Ozil kanë shpenzuar shumë energji në takim.

Aq shumë sa që puna e parë që kanë bërë pas përfundimit të takimit kanë shkuar të ngrënë darkë, shkruan Telegrafi.

Kujtojmë se Arsenali triumfoi me rezultat 3:1, ku Xhaka luajti tërë takimin

ozil