Nga Flamurtari i Prishtinës te Shkëndija e Tetovës

Egzon Krasniqi që këtë vit u paraqit me sukses te lideri i Ligës së Parë, Flamurtari, ka shkuar në prova te Shkëndija.

Ai është duke i vazhduar provat me sukses dhe flitet se gjatë javës së ardhshme mund të nënshkruajë kontratë.

Krasniqi fillimisht pritet të huazohet te një skuadër tjetër për të vazhduar pastaj me Shkëndijën.

Ai në të kaluarën ka luajtur edhe me Kosovën e Prishtinës. /Olle/

krasniqi 2