Nga Anglia vjen një lajm aspak i mirë për Edon Zhegrovën

Kosova dhe Anglia takohen nesër në Southampton me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian 2020.

Kombëtarja e Kosovës nesër do të luajë ndaj Anglisë.

Kosova dhe Anglia takohen nesër në Southampton me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian 2020.

Sipas SuperSportKosova, Challandes do të bëjë disa zëvendësime në këtë ballafaqim.

Trajneri i kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes nesër do t’i bëjë një apo dy ndryshime. Ai pritet të inkuadrojë lojtarë me më shumë muskuj dhe me i rrezikuari që të mos startojë në këtë super sfidë është Edon Zhegrova.